AnasayfaAlışveriş Listem (0)HesabımSepetimKasaya Git

Teslimat Bilgileri

ÖDEME VE TESLİMAT


1) Ödeme 
Sitemiz üzerinden belirtilmiş banka hesap numaralarına ödeme yapılır. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde yapmış olduğunuz  para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.


2) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; www.tarimhangari.com. 3 iş günü içerisinde ürün bedelini gönderimi yapmış olduğnuz kayıtlı  hesabınıza iade eder. 

3) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Şirketimizden ürünler talep etmiş olduğunuz kargo firmasıyla gönderilecektir. Kargo ismi bildirilmemişse müsait olan kargo şirketi ile gönderim yapılacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. 

4) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme  ziyaretçimize bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. 
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Lütfen dikkat ediniz! 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise, hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0554 495 34 34 numaralı telefona bilgi veriniz.veya durumu ilhankarabiyik34@gmail.com mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. 
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.